JRT agility meistrivõistlused

 

V Jack Russelli terjerite mitteametlikud agility meistrivõistlused toimuvad 23. septembril 2018 algusega kell 16.00 TAKO sisehallis, mis asub Tiigi 5a, Maardu. Võistluste kohtunik on Keida Raamat ja võisteldakse järgmistele tiitlitele:

-          JRT noorte agility meister

-          JRT agility meister

-          JRT veteranide agility meister

Osaleda võivad ka tõupaberiteta koerad, kes end Jack Russelli terjerina tunnevad, kuid nemad ei saa võistelda meistritiitlile.

Noorteklass on koertele, kes ei ole varem osalenud ametlikel agility võistlustel ja kes on saanud võistluste päevaks vähemalt 12-kuuseks. Noorte võistlus koosneb kahest hüpperajast, kus on kasutusel tunnelid, kott ja erinevad hüppetakistused. Hüppekõrgused on 20 cm. Võitja selgub kahe hüpperaja kokkuvõttes.

Meistriklass on koertele, kes võistlevad A1-A3 klassis. Täiskasvanud võistlevad open-klassi tasemel radadel, kus on kasutusel kõik takistused. Võitja selgub hüppe- ja agilityraja kokkuvõttes.

Veteranide klass on üle 8-aastastele koertele. Veteranid jooksevad noorteklassi rada ning omanikel palume anda registreerimisel teada neile sobiv hüppetakistuste kõrgus. Võitja selgub kahe hüpperaja kokkuvõttes.

Lisaks on veel kaks algajate tunnelirada kus võivad osalead kõik, kes ei ole varem ametlikel võistlustel võistelnud ja kus ei ole vanuse alampiiri. Siin ei võistelda meistritiitlile.

NB! Osaleda saab sama koeraga ka rohkem kui ühes võistlusklassis (nt algajate tunnelirada ja noorteklass). 

JRT agility meistrivõistlustele registreerumiseks täida hiljemalt 19. septembriks 2018 registreerimisvorm: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSclbAf2sfTXUsXlM4xJvQdagrdhbulHXx70hsBnGuPxd0ns8g/viewform?c=0&w=1

Ühe võistlusklassi hind:

10 eurot EJRTÜ liikmele,

12 eurot mitteliikmele.

Maksmine toimub kohapeal sularahas.

Võistluste eeskirjad leiad siit: http://www.jackrussellterjer.ee/content/agility-meistriv%C3%B5istluste-eeskirjad