JRT Erinäitus 2018

Registreerimine erinäitusele on lõppenud!

Informatsioon osalejatele:

Jack Russell’i terjerite kuues  erinäitus toimub 5. augustil 2018 Kiili Gümnaasiumi (aadressil Kooli 2, Kiili alev, Harjumaa) territooriumil staadioni kõrval muruplatsil. Tallinna poolt tulles keerata ära enne koolimaja, Nabala poolt pärast koolimaja, sisenemine rahvamaja poolt (helistada võib tel 5052066). Plaani leiad SIIT

PROGRAMM:

10:30 Sissepääs ja vet.kontroll/ Admission and veterinary control

11:00 Hindamine/ Judging

Beebiklass/ Baby class 11 koera/ dogs

Kutsikaklass/ Puppy class 1 koera/ dogs

Juunioriklass/ Junior class 13 koera/ dogs

Avaklass/ Open class 7 koera/ dogs

Kasutusklass/ Working class 3 koera/ dogs

Tšemprioniklass/ Champion class 4 koera/ dogs

Veteraniklass/ Veteran class 6 koera/ dogs

Kasvatajateklass/ Breeder’s class 2 kasvataja/ breeder

Järglasteklass/ Progeny class 2 koera/dogs

Paaride võistlus/ Brace competition 2 paar/ pair

15:00 Lisavõistluste võitjate autasustamine ja Best In Show/ The award ceremony for winners of additional competitions and Best In Show

Koeri hindab Gerhard Pöllinger Austriast.

Ringikorraldaja on Janne Orro, ringisekretär on Elo Lindi, veterinaar Janne Orro.

Ametlikud auhinnad/ Official prices: TPB, VSPB, TPK, TPJ, VSPJ, TPV, VSPV, TP, VSP, BIS I, II, III ja IV koht/BIS I, II, III and IV place

Näituse raames toimub kaks mitteametlikku hindamist. Kohtunik valib esitletud koerte hulgast välja ilusaima peaga russelli ja kauneima siledakarvalise russelli.

Eriauhinna parimale Eestis sündinud JRT-le (kes jõuab BIS-ile) panevad välja kennelid Karanest, Lexberry's ja Jump'n'Roll.

Eriauhinna kõige vanemale näitusel osalevale JRT-le panevad välja kennel Oruallika ja Janne Orro Loomakliinik.

Kes on esmakordselt näitusel osalemas, siis ärge unustage kaasa võtta koera vet.passi, näituserihma, näitusenumbrihoidjat, maiusekotikest, joogikaussi, kakakotti jms vajalikku! Kuna tegemist on terve päeva näitusega, siis oleks soovitav ka koerale oma puur kaasa võtta, et vahepeal toimuvast melust natuke puhkust anda, eriti just noortele koertele, kes väsivad kiiresti. Näitusenumbrid ja kataloogid saavad osalejad kohapeal infotelgist, kui registreerimine on alanud.

Kõik koerad peavad olema vaktsineeritud vastavalt Eesti Kennelliidu vaktsineerimisnõuetele ning olema märgistatud ID-tätoveeringuga või omama mikrokiipi.

Käesolev näitus on Eesti Kennelliidu kalenderplaanis ja see toimub vastavalt EKL näituste eeskirjale. Näitus on All Day ehk terve päeva näitus ja planeeritud kestvusega viis tundi. Koera esitleja peab hoolitsema koera õigeaegselt ringis osalemise eest. Hilinenud koerad saavad vaid hinde ning ei võistle.

Protesti protseduurireeglite rikkumise kohta saab esitada näitusel võistelnud koera omanik või händler näituse toimkonnale hiljemalt näituse päeva lõpuks, tasudes samaaegselt näituse toimkonna poolt määratud kautsjoni. Käesoleva näituse kautsjon on 30 EUR. Kaebus tuleb esitada infolauda. Peale näitust tuleb pöörduda näituse toimkonna poole e-posti aadressil info [at] jackrussellterjer [dot] ee. Arusaamatuste lahendamiseks ja informatsiooni saamiseks palume pöörduda infolauda. 

NB! Näituse toimkonnal on vajadusel õigus teha muudatusi.

Kõigi näitusel tekkivate küsimustega palume pöörduda näituse infolauda.

Kes ei ole oma koeraga osalemas, tulge kindlasti kaasa elama! Pealtvaatajatele on üritus tasuta.

Meeldiva kohtumiseni!

Näituse toimkond

.........................................................................................................................................................

REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD!

Alanud on registreerimine sertifikaadiõigusega Jack Russell’i terjerite erinäitusele, mis toimub 05. augustil 2018 algusega kell 11.00 Harjumaal Kiili Gümnaasiumi territooriumil, Kooli 2, Kiili alev, 75401 Harjumaa.

Erinäituse kohtunik Gerhard Pöllinger Austriast.

Erinäitusel võisteldakse järgmistes klassides: beebiklass, kutsikaklass, juuniorklass, noorteklass, avaklass, kasutusklass, tšempioniklass, veteraniklass, kasvatajaklass, järglasteklass ja paaride võistlus.

Registreerimine toimub Eesti Kennelliidu online-süsteemi kaudu https://online.kennelliit.ee/

Registreerimistasu kanda Eesti Jack Russell’i Terjerite Tõuühingu kontole EE142200221031397147 Swedbank. Kõik ülekandega seotud kulud tasub maksja. Koera näitusele registreerimise andmed ja makse laekumine peavad korraldajani jõudma samal hinnaperioodil. Makse selgitusse palume panna koera (täis)nimi, mitte registreeringul EKL-i poolt väljastatud arve nr.

Registreerimistasu (EUR)

kuni 24.06

kuni 22.07

Eesti Jack Russell’i Terjerite Tõuühingu liikmetele

beebi, kutsikas, kuni 10-aastane veteran

15

20

üle 10-aastane veteran

tasuta

tasuta

koer

25

30

Mitte-liikmetele

beebi, kutsikas, veteran

25

35

koer

35

40

Kasvatajaklass, järglaste klass, paaride võistlus ja lisavõistlused

tasuta

tasuta

 

NB! Eesti Jack Russell’i Tõuühingu liikmetel arvestada registreerimistasu maksmisel sellega, et Eesti Kennelliidu online-süsteem ei võimalda eristada Eesti Jack Russell’i Terjerite Tõuühingu liikmeid, mistõttu koostab süsteem arve mitte-liikme registreerimistasuga. Eirake arvele märgitud registreerimistasu ning tasuge ülaltoodud liikmetele määratud tasu.

Kõik näitusel osalevad koerad peavad olema vaktsineeritud vastavalt Eesti Kennelliidu vaktsineerimisnõuetele ning olema märgistatud ID-tätoveeringuga või omama mikrokiipi.

NB! Näituse toimkonnal on vajadusel õigus teha muudatusi.

Info ja küsimused: show [at] jackrussellterjer [dot] ee

Jooksev info Eesti Jack Russell’i Terjerite Tõuühingu kodulehel.

Information in english is here.