Russellite kevadpäev

Algab registreerimine EJRTÜ kevadpäevale, mis toimub 27. mail 2018 orienteeruva algusega kell 13.00 Kangru külas Kiili vallas Harjumaal.

Kangru küla asub Tallinna piiril, kevadpäev toimub küla keskel männipuude all. Võta kaasa oma russell(id), pereliikmed, hea tuju ning veeda lõbusalt aega teiste russellite ja russellisõprade seltsis.

Kevadpäeval saab osa võtta:

Jänesejooksust. Jänest saab taga ajada paralleelselt kahes kohas, emaste ja isaste koerte jänesejooks on erinevas kohas (asukoha juhised kohapeal)  ning jooksma võib minna peaaegu kohe, kui üritus algab. Autasustamine toimub küll vanuseklasside kaupa (+emased/isased eraldi), kuid jooksmisjärjekorda ei ole.

Viineripüüdmisest. Loeb nii täpsus kui vahemaa. Võidab see, kes püüdis kõige kaugemalt viineri kinni. Kelle koer ei ole viineritest huvitatud, võib kaasa võtta just tema koerale kõige ahvatlevama maiuse.

Läbida takistusterada. Koer peab läbima ahvatlusi täis raja, võidab kiirem ja puhtam tulemus. 

Õnneloosist

Vajalik on eelnev registreerimine e-kirja teel: info [at] jackrussellterjer [dot] ee. Kirjas märgi mitu koera ja inimest tuleb + koera nimi, sünniaeg ja sugu. Registreeruda saab 23. maini (k.a.).

Osavõtutasu saab maksta kohapeal sularahas (palume võimalusel leida täpne raha) ning ülekandega EJRTÜ arveldusarvele EE142200221031397147 Swedbankis (selgitusse märkida „kevadpäev“ ning enda ja koera nimi).

Osavõtutasu: EJRTÜ liige 3 eurot pere peale ja mitteliige 5 eurot pere peale.

Lahkesti on oodatud ka tulevased russelliomanikud, kes soovivad tõuga tutvust teha. Pealtvaatajatele on üritus tasuta.

Kui võistlused on läbi, siis palume kõigil ootama jääda, sest toimub autasustamine ja ühispildi tegemine.

Kerge kehakinnitus on koeraomanikele kohapeal. Kes soovib kuuma teed või kohvi, siis see tuleb endal kaasa võtta. Joogivesi on kohapeal olemas. Koerale palume kaasa võtta maiused ja jooginõu ning võimalusel tavaline jalutusrihm, mitte flexi.  Kaasa võib võtta veel matkatooli või muud sobilikku, et vahepeal oleks mugav puhata. Võistluste vaheaegadel palume hoida koerad rihmas.

Kevadpäevaga paralleelselt toimub ka kutsikate ja noorkoerte näitus-ülevaatus.